Gdzie kupić

Doradcy techniczno-handlowi

Bogusław Foremny

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. +48 501 626 848

boguslaw.foremny@wiertla.pl

Robert Pietruszka

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. +48 664 740 099

robert.pietruszka@wiertla.pl

Lech Maciaszek

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. +48 691 160 817

lech.maciaszek@wiertla.pl

Aleksander Mogilnicki

Doradca Techniczno-Handlowy

tel. +48 609 991 630

aleksander.mogilnicki@wiertla.pl

Dział Administracji Sprzedaży

tel. +48 32 203 69 14

das@wiertla.pl

Dział Administracji Sprzedaży

Dział handlowy

ul. J. Baildona 64b
40-115 Katowice

+48 32 203 69 14

das@wiertla.pl

Donata Wiórkowska

Specjalista administracji sprzedaży

tel. +48 664 740 060

tel. +48 32 203 69 85

donata.wiorkowska@wiertla.pl


Monika Marek

Specjalista administracji sprzedaży

tel. +48 664 740 052

tel. +48 32 203 69 14

monika.marek@wiertla.pl

Krzysztof Łaboński

Specjalista administracji sprzedaży

tel. +48 509 486 003

tel. +48 32 203 69 04

krzysztof.labonski@wiertla.pl


Adam Ryszka

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 508 387 507

adam.ryszka@wiertla.pl

Marcin Rombel

Kierownik działu sprzedaży

tel. +48 601 210 939

marcin.rombel@wiertla.pl


Salon firmowy

Dystrybutorzy