Zmiana głównego akcjonariusza firmy

Szanowni Partnerzy Handlowi,

Z radością pragniemy poinformować Państwa o fakcie dokonania zakupu 100% akcji spółki Fabryka Wiertła Baildon S.A. (FWB), przez spółkę Grupa Topex Sp. z o.o. Sp. K. (GTX).

Połączenie wspaniałej historii FWB, sięgającej roku 1908 i bazującej na produkcji najwyższej, profesjonalnej jakości akcesoriów oraz siły Grupy Topex, będącej jednym z liderów europejskiego rynku dystrybucji narzędzi, zaowocuje ponadnormatywnym rozwojem obu przedsiębiorstw.

Naszym celem i zarazem obietnicą, jaką składamy Państwu, jest efektywna kontynuacja strategii rozwoju obu spółek, bazujących na w/w kluczowych kompetencjach (wysokiej jakości polskiej produkcji i efektywnej dystrybucji) oraz wzbogacenie ich o elementy synergii wynikającej z połączenia sił – w tym portfela silnych marek produktowych takich jak Wiertła Baildon BHH, NEO TOOLS i GRAPHITE.

Rozwój i stała modernizacja krajowej produkcji jest jednym z kluczowych elementów, jakie chcemy wdrażać w najbliższej przyszłości w naszej katowickiej fabryce. Cały proces jest szczegółowo zaplanowany i odpowiednio rozłożony w czasie, by zapewnić najbardziej efektywny sposób jego wdrożenia. Jesteśmy przekonani, że zapewnimy najwyższe standardy jakości oraz szybki dostęp do wyrobów specjalistycznych. Będzie to możliwe dzięki utrzymaniu lokalnej produkcji oraz wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia obu organizacji.

O wszelkich wydarzeniach, mogących dotyczyć wzajemnych relacji handlowych, będziemy Państwa informować na bieżąco i z bezpiecznym wyprzedzeniem. W przypadku pojawienia się pytań lub sugestii pomocnych w rozwoju naszej współpracy, zapraszamy do kontaktu z Państwa opiekunami handlowymi (w GTX oraz FWB).