Fabryka Wiertła Baildon S. A.
Oferta
Sprzedaż
Mam pytanie
Materiały do pobrania
Angielski Niemiecki
Wpisz szukany wyraz:
Strona główna > Aktualności
 
 
Komunikat dla inwestorów o przesunięciu emisji akcji
Ostatnia aktualizacja: 2008-02-04 08:13:35
Zarząd Fabryki "Wiertła Baildon" S.A. informuje, że w dniu 21 stycznia 2008 roku podjęto decyzję o przełożeniu Niepublicznej Oferty akcji Spółki na termin późniejszy. W związku z powyższym odwołany został proces budowy księgi popytu, a wszystkie Deklaracje zainteresowania nabyciem akcji zostały unieważnione. Decyzja została podjęta po analizie aktualnej sytuacji na polskim rynku kapitałowym. Nowe terminy Oferty i powtórnej budowy księgi popytu zostaną przekazane zainteresowanym inwestorom w terminie późniejszym.

Chcemy przeczekać okres największej niepewności na rynkach finansowych, aby inwestorzy mogli obejmować nasze akcje w bardziej stabilnym otoczeniu rynkowym, kiedy decyzje inwestycyjne podejmowane będą w oparciu o fundamenty Emitenta i nie będą podszyte strachem i niepewnością. Zamierzamy poczekać co najmniej kilka tygodni, aż rynek osiągnie stan względnej równowagi. Monitorujemy sytuację i będziemy informować inwestorów na bieżąco, a na razie skupiamy się na działalności operacyjnej.
Powrót | Do góry
 
Nasi partnerzy:
 
Kapitał zakładowy: 5.948.900 PLN; Sąd Rejonowy w Katowicach, KRS: 0000293100
Copyright 2007 Fabryka Wiertła Baildon S. A. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie m3.net
 
www.jinshanlunwen.com fake yeezy boost 350

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij