Fabryka Wiertła Baildon S. A.
Oferta
Sprzedaż
Mam pytanie
Materiały do pobrania
Angielski Niemiecki
Wpisz szukany wyraz:
 
 
Wiertła kręteInne narzędziaFrezy pełnowęglikoweUsługiNarzędzia specjalne
Inne narzędzia
Ostatnia aktualizacja: 2007-11-05 16:37:16
 DOLFAMEX Spółka z o.o. Jelenia Góra  
Frezy walcowe i walcowo - czołowe nastawne; Frezy tarczowe; Frezy promieniowe; Frezy kątowe; Frezy trzpieniowe; Rozwiertaki maszynowe oraz ręczne stałe i nastawne; Nawiertaki do nakiełków; Pogłębiacze; Noże tokarskie składane oraz oprawkowe (półwyroby); Narzędzia składane z ostrzami z węglika spiekanego; Wiertła i frezy do drewna, stolarki PCV i AL. 

 Fabryka Narzędzi "FANAR" S. A. - Ciechanów  
Narzynki; Gwintowniki; Pokrętki zaciskowe do gwintowników; Sprawdziany gwintowe - trzpieniowe i pierścieniowe; Imadła łańcuchowe i obcinaki do rur; Gwintownice ręczne do rur; Zestawy narzędzi do gwintowania; Zestawy narzędzi dla elektromonterów, elektryków, hydraulików i ślusarzy. 

 Fabryka Narzędzi Skrawających "FENES" S. A. - Siedlce
Rozwiertaki; Frezy trzpieniowe ze stali szybkotnącej oraz pełnego węglika spiekanego; Frezy krążkowe do kół zębatych; Pogłębiacze; Piły taśmowe do drewna i do metalu; Piły trakowe; Gwintowniki. 

 Pabianicka Fabryka Narzędzi "PAFANA" S. A. - Pabianice  
Noże tokarskie składane; Noże tokarskie z płytką z węglików spiekanych - lutowane; Noże tokarskie ze stali szybkotnącej; Klucze montażowe do rur; Frezy składane; Głowice i narzędzia wytaczarskie; Płytki wieloostrzowe. 

 Fabryka Narzędzi "RAFAN" P. P. - Rawa Mazowiecka  
Podstawki magnetyczne i pryzmy; Kątowniki pomiarowe i ślusarskie w różnych odmianach; Płyty pomiarowe; Listwy precyzyjne, klocki wzorcarskie i płytki frezarskie; Liniały i przymiary nastawne oraz zwijane; Szczelinomierze i wzorce zarysu gwintu, łuków kołowych oraz noży do gwintów; Pokrętki do gwintowników i narzynek; Uchwyty wiertarskie; Zestawy kluczy nasadowych, nasadki 6-kątne i 12-kątne; Głowice do walcowania gwintów, rolki do głowic; Noże Landisa, Wagnera, Pittlera. 

 Fabryka Pił i Narzędzi "WAPIENICA" S. A. - Bielsko-Biała  
Brzeszczoty maszynowe do elektronarzędzi oraz piłek ręcznych; Piły tarczowe do metalu: segmentowe z płytkami z węglików spiekanych oraz do cięcia tarciowego; Piły tarczowe do drewna: zwykłe oraz z węglikami spiekanymi; Piły tarczowe diamentowe do betonu i asfaltu; Frezy tarczowe piłkowe; Noże do strugarek; Frezy trzpieniowe z węglikami spiekanymi do drewna. 

 Fabryka Wyrobów Precyzyjnych "VIS" S. A. - Warszawa  
Suwmiarki cyfrowe elektroniczne z systemem pomiarowym "Sylvac"; Liniały, wysokościomierze i głębokościomierze cyfrowe elektroniczne; Suwmiarki, głębokościomierze i wysokościomierze noniuszowe; Mikrometry w różnych odmianach; Kątomierze, transametry oraz średnicówki i głębokościomierze mikrometryczne; Liniały sinusowe, poziomice oraz grubościomierze; Płytki wzorcowe i przybory do płytek; Sprawdziany do gwintowników; Frezy modułowe krążkowe, ślimakowe oraz dłutaki do kół zębatych; Frezy do kół łańcuchowych; Przeciągacze; Gwintowniki i narzynki; Narzędzia diamentowe obciągacze, wgłębniki Rockwella i Vicersa, ściernice oraz piły tarczowe; Spoinomierze.


 
WARUNKI DOSTAW I PŁATNOŚCI

  • na wszystkie złożone zapytania wysyłamy oferty określające cenę i możliwie najkrótszy termin realizacji;
  • sposób i termin zapłaty uzgadniamy indywidualnie;
  • zamówienia realizujemy również drogą wysyłkową za pośrednictwem firmy spedycyjnej;
  • jeżeli posiadacie Państwo nadwyżki magazynowe wierteł oznakowanych "BHH" (naszej produkcji) możemy być zainteresowani ich zakupem w rozliczeniu kompensacyjnym za nowe narzędzia; prosimy ewentualnie o przesłanie wykazów wierteł przeznaczonych do upłynnienia.
Do góry
 
Nasi partnerzy:
 
Kapitał zakładowy: 5.948.900 PLN; Sąd Rejonowy w Katowicach, KRS: 0000293100
Copyright 2007 Fabryka Wiertła Baildon S. A. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie m3.net
 
www.jinshanlunwen.com fake yeezy boost 350

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij